obklady Brno

cech

                                                    

moto

image
Velkoformátová dlažba a obklady   Kompletní sortiment
image
Velkoobchod a maloobchod   Velkoobchod a maloobchod
image
Profesionalita Při realizaci obkladačských a pokladačských prací používáme profesionální nástroje a postupy ...  
image
3D vizualizace    
* * * *
image image image image

Obklady, obkladačské práce Brno, rekonstrukce bytů

Prodej velkoformátových dlažeb, obkladů a stavební chemie

Nabízíme široký sortiment velkoformátových obkladů a dlažeb. V naší prodejně naleznete netradiční a moderní obkladové materiály mnoha odstínů a velikostí až do formátu 3000 x 1000 mm! K obkladům a dlažbě nabízíme stylové ukončovací profily za bezkonkurenční ceny. Pro obkladače nabízíme špičkovou stavební chemii KEMA. Prodáváme ucelené systémy pro hydroizolace teras a balkónů za nejvýhodnější ceny v Brně.

Pokládání velkoformátových dlažeb a obkladů je technicky velmi náročné. Široká veřejnost sdílí názor, že se jedná o rychlou a snadnou záležitost, ale opak je pravdou. Velkoformátové obklady i dlažby vyžadují precizní přípravu rovinatosti podkladu. Většina námi nabízených dlaždic je rektifikovaných, proto montáž vyžaduje přesné vedení spár a vyrovnání výškových rozdílů mezi jednotlivými dlaždicemi.

Pokládání teras a balkonů, koupelny Brno

Náš A1 TEAM má v tomto oboru bohaté zkušenosti, proto raději svěřte realizaci nám a předejdete problémům s neodbornou pokládkou. V naší prodejně Vám rádi poradíme a nabídneme zvýhodněnou cenu montáže při nákupu zboží z naší nabídky. Z našich dlažeb provádíme i kompletní pokládky teras a balkónů.

Provádíme rekonstrukce koupelen a bytových jader už více jak 14 let!

Obchodní partneři

partneri partneri partneri partneri partneri partneri
partneri partneri partneri partneri partneri