obklady Brno

cech

                                                    

moto

Naše služby Realizace A1 TEAM

Rekonstrukce bytových jader

alt

Provádíme moderní rekonstrukce bytových jader z dlouholetou praxí na základě schváleného 3D návrhu a rozpočtu. V pomerně krátkém termínu Vám předáme zhotovené bytové jádro na klíč za přijatelnou cenu ve standardu i v nadstandardním designovém provedení. Na naší vzorkovně Vám nabídneme kvalitní a moderní obkladové materiály včetně sanitárního vybavení od renomovaných výrobců. Ukázky z našich realizací nejdete v sekci reference - galerie.

Pokládání velkoformátových dlažeb a obkladů je technicky velmi náročné. Široká veřejnost sdílí názor, že se jedná o rychlou záležitost, ale opak je pravdou. Velkoformátové obklady i dlažby vyžadují precizní přípravu rovinatosti podkladu. Většina námi nabízených dlaždic je rektifikovaných, proto montáž vyžaduje přesné vedení spár a vyrovnání výškových rozdílů mezi jednotlivými dlaždicemi.

Realizace A1 TEAM

Náš A1 TEAM má v tomto oboru bohaté zkušenosti, proto raději svěřte realizaci nám a předejdete problémům s neodbornou pokládkou. V naší prodejně Vám rádi poradíme a nabídneme zvýhodněnou cenu montáže při nákupu zboží z naší nabídky. Z našich dlažeb provádíme i kompletní pokládky teras a balkónů.

Obchodní partneři

partneri partneri partneri partneri partneri partneri
partneri partneri partneri partneri partneri